Strona głównaARANŻACJETOP 3 Baterii umywalkowych polecanych przez projektantów!

TOP 3 Baterii umywalkowych polecanych przez projektantów!

Jeszcze kilkanaście lat temu chcą wybrać odpowiednią baterię umywalkową, nie mieliśmy zbyt dużego wyboru. Obecnie rynek jeszcze przepełniony bateriami umywalkowymi, które są zróżnicowane względem siebie nie tylko ogólnym designem, ale także i sposobem montażu, technologiami, funkcjonalnością czy kolorystyką. W dzisiejszym wpisie chcemy przybliżyć 3 modele baterii umywalkowych, które są szczególnie polecane przez projektantów wnętrz. Jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego – zapoznaj się z poniższym wpisem. Zapraszamy!

Bateria umywalkowa wysoka Omnires Parma

bateria umywalkowa wysoka omnires parma

W ostatnich sezonach dużym zainteresowaniem cieszą się produkty, które będą pasowały do aranżacji nowoczesnych, minimalistycznych. Cechuje je przede wszystkim prosta forma, ale także i wysoka jakość wykonania. Z tego względu projektanci wnętrz chętnie wybierają baterie umywalkową Omnires Parma. Model ten zachwyca swoją estetyką, która z jednej strony jest niezwykle prosta z drugiej zaś elegancka i intrygująca.

Bateria ze względu na swoją wysokość oraz to, że jest montowana sztorcowo idealnie pasuje do łazienek, w których znajdują się umywalki nablatowe z wysokim rantem. Zaletą tego modelu jest nie tylko jego estetyka, ale także i dobre parametry pracy. Bateria na końcu wylewki posiada specjalny perlator, który ograniczy wypływ wody do 6l / min. Poza tym bateria umywalkowa Omnires Parma wyposażona jest w ceramiczną głowicę, która gwarantuje jej płynną pracę oraz ma wpływ na jej bezawaryjność.

Złota bateria umywalkowa Omnires Y

zlota bateria umywalkowa wysoka omnires

Złota armatura łazienkowa cieszy się obecnie ogromną popularnością. W łazienkach nowoczesnych, minimalistycznych i surowych w odbiorze potrafi nie tylko dodać blasku, ale także i ocieplić wnętrze. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się złote baterie umywalkowe Omnires Y. Modele te w sklepie internetowym lazienkiabc.pl znajdują się w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach, chociaż wybierane są także ze względu na dobre parametry techniczne.

Złote baterie Omnires Y sprawdzają się zarówno w łazienkach nowoczesnych, jak i klasycznych czy glamour. Z pewnością prezentują się wyjątkowo w każdej aranżacji, w której się znajdą.

Bateria umywalkowa Omnires Art Deco

bateria umywalkowa omnires art deco

Dużym zainteresowaniem wśród projektantów wnętrz cieszą się nie tylko nowoczesne modele baterii, ale także i takie, które sprawdzą się w aranżacjach retro. Jednym z modeli, który wśród architektów wnętrz cieszy się szczególnym zainteresowaniem jest bateria umywalkowa Omnires Art Deco. Model ten stylizowany jest na produkt pochodzący z innych epok, chociaż bateria jest wyposażona w nowoczesne technologie. Bateria Omnires Art Deco posiada powłokę PVD, dzięki której powierzchnia jej jest wyjątkowo gładka, łatwa w utrzymaniu czystości, a także i trwała. Powłoki PVD stosowane są powszechnie podczas produkcji sprzętu medycznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read