Strona głównaDOM10 powodów, dla których warto inwestować w Dubaju

10 powodów, dla których warto inwestować w Dubaju

Dubaj jest jednym z najszybciej rozwijającym się miast na świecie. Jest to metropolia pełna malowniczych drapaczy chmur czy tajemniczych miejsc, które pozwalają na wyciszenie i odpoczynek. Dubaj nigdy nie przestaje intrygować i zachwycać. Inwestowanie w nieruchomości to świetny sposób na budowanie bogactwa, generowanie dochodu i oszczędności.

Dlaczego warto inwestować w Dubaju?

Wysoka rentowność najmu

Miasto marzeń — Dubaj, oferuje jeden z najwyższych na świecie zysków wynajmu. Koszty zakupu nieruchomości w Dubaju są niskie, przy jednoczesnym generowaniu wyższych zysków wynajmowania.

Rosnąca populacja

Dubaj jest jednym z najszybciej rozwijających się miast na świecie. Dlatego ilość osób chcących zamieszkać w tym mieście wciąż rośnie, a co za tym idzie, potrzeby wynajmu wzrastają.

Światowa infrastruktura

Dubaj należy do światowej klasy miast, z drapaczami chmur, sztucznymi wyspani oraz tętniącymi życiem megacetrami handlowymi i zaawansowaną technologicznie infrastrukturą, która wciąż się rozwija.

Dochód wolny od podatku

W ilu krajach na świecie można wydać wszystko to, co się zarobi? Warto odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Miasto bezpieczne i stabilne

Zjednoczone Emiraty Arabskie to jeden z najbezpieczniejszych krajów na świecie. Stabilny system prawa oraz inicjatywy rządowe kuszą ludzi z całego świata do zamieszkania w Dubaju.

Silne przepisy

Dubaj posiada przejrzystą politykę praw inwestora, które są rygorystycznie egzekwowane i bezpieczne.

Centrum lotnicze

Dubaj posiada najbardziej ruchliwe międzynarodowe lotnisko na świecie. Co daje możliwości podróżowania w każde miejsce.

Szybko rozwijająca się turystyka

Dubaj posiada atrakcje dla każdego – luksusowe spa, ogromne centra handlowe, spotkania z dzika przyroda, parki wodne, sztuczne wyspy, zawsze piękna pogoda, czy pustynne safari.

Wiza inwestora nieruchomości

Jest to wiza, która umożliwia inwestorowi uzyskanie identyfikatora Emirates, prawa jazdy Zjednoczonych Emiratów Arabski czy sponsorowanie rodziny.

Prestiżowe wydarzenia na światowym poziomie

Dubaj jest miejscem najbardziej prestiżowych wydarzeń na świecie, Dzięki czemu miasto jest w centrum uwagi przez cały rok.

Nigdy nie było lepszego czasu na inwestowanie w Dubaju. Miasto oferuje szeroki wybór i stale obniża ceny nieruchomości. Jeżeli chcesz zainwestować w najlepsze nieruchomości i osiągnąć wysoki stop zwrotu wynajmu, nie szukaj dalej. Estatetravel od kilkunastu lat zajmuję się inwestycjami i zarządzaniem na rynku nieruchomości. Pokazujemy ciekawe miejsca, podpowiadamy co wybrać i pomagamy dopełnić formalności, a także zarządzać zakupionymi nieruchomościami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read