Strona głównaDOMZawieszki zapachowe do zmywarek – czym są i dlaczego warto ich używać?

Zawieszki zapachowe do zmywarek – czym są i dlaczego warto ich używać?

Zmywarka ma bardzo wiele plusów i jest sprzętem domowym, bez którego coraz trudniej funkcjonować. Na szczęście nie ma powodu, by z niej rezygnować, gdyż niesie ze sobą niezaprzeczalne korzyści nie tylko dla środowiska, ale i zdrowia. Aby jednak cieszyć się jej zaletami jak najdłużej, konieczne są pewne działania i zabiegi konserwacyjne. Bez nich mogą pojawić się mniej lub bardziej uciążliwe problemy. Jednym z takich mankamentów jest nieprzyjemny zapach z wnętrza zmywarki. Pomóc tu mogą zawieszki zapachowe do zmywarek.

Skąd nieprzyjemny zapach w zmywarce?

Powodów nieprzyjemnego zapachu ze zmywarki jest kilka. Jednym z nich są resztki jedzenia zatrzymane w filtrze zmywarki. Mniejsze fragmenty są rozpuszczane i spokojnie przepływają przez elementy zmywarki wprost do kanalizacji, jednak większe kawałki mięsa czy warzyw mogą zostać zatrzymane we wnętrzu i z czasem fermentować, wydzielając przykry zapach.

Z tym powodem ściśle wiąże się kolejny, czyli zbyt rzadkie czyszczenie filtra. Jeśli będziesz robić to regularne, ewentualne resztki jedzenia, tłuszcz, kamień i inne zanieczyszczenia nie będą miały okazji się zalegać tak długo, by zaczęły wydzielać niemiły zapach.

Jak radzić sobie z przykrym zapachem ze zmywarki?

Niezwykle przydatne w walce z nieprzyjemnym zapachem ze zmywarki są zawieszki zapachowe. Neutralizują one przykre aromaty, wydzielając jednocześnie bardzo przyjemną, świeżą woń. Zdecydowanym liderem w tej dziedzinie na rynku są zawieszki do zmywarek Ludwik. Umieszczenie ich we wnętrzu urządzenia jest szybkie i dziecinnie proste. Zawieszkę wystarczy umieścić na górnym brzegu koszyka zmywarki za pomocą plastikowego haczyka lub włożyć do pojemnika na sztućce tak, aby nie zablokować ramion natryskowych zmywarki.

Specjalnie opracowana formuła pozwala na zniwelowanie przykrego zapachu i wypełnienie wnętrza zmywarki oraz mytych w niej naczyń świeżym, przyjemnym, cytrynowym zapachem. Poza skutecznością formuły zawieszki zapachowej Ludwik warto zauważyć, że jest ona również zupełnie bezpieczna i niezwykle wydajna. Nawet przy codziennym zmywaniu starcza na dwa miesiące Prawie 60 cykli zmywania z zawieszką Ludwik zapewnia spokój i brak problemów z nieprzyjemnym zapachem w zmywarce. Przekonaj się, że otwierając zmywarkę, nie musisz obawiać się przykrego zapachu, a zamiast tego poczujesz przyjemną woń.

Sprawdź produkty dla zmywarek na stronie www.sklepinco.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read